Značka Barrsa byla založena v roce 2007. Za touto značkou najdete kreativního návrháře a výrobce dámských/pánských luxusních mikin a tepláků pro volný čas a sport. Barrsa není jen prázdnou značkou na kusu oblečení. Vyjadřuje jedinečnost, kvalitu a originalitu každého oděvu, stejně jako jeho nositele!

Barrsa je mladá originální značka a není určena pro šedý dav. V době rostoucí konkurence sází značka především na moderní a nadčasové střihy, kvalitní materiály a nevšední design. Nabízený sortiment je prodáván v limitovaných edicích. Pouze výjimečně v modelovém sériovém provedení.

Barrsa je především módou pro mladé lidi, proto jsou střihy a materiály oděvů ideální pro moderní sporty a tanec. Barrsa podporuje ty, jenž se nebojí vystupovat z davu a jít si za svým snem. Barrsa pravidelně sponzoruje taneční skupiny, in-line bruslaře, sportovní kluby, ale i další.

Cílem návrháře Ondřeje je vynaložit veškeré své úsilí pro dosažení maximální spokojenosti zákazníka se zbožím, nákupem a s tím i dalším návratem do tohoto e-shopu.

Dnešek a budoucnost patři právě Tobě, každému z nás. Proto naši značku vystihni a buď i Ty svůj, jedinečný a originální, právě tak jako je Barrsa!