Pavel Horák

Pavel Horák

*28. listopadu 1982 v Přerově
Reprezentant ČR v házené
Hráč berlínského týmu Füchse BERLIN

 

Pavel Horák začal kariéru ve svém rodném městě Přerově jako hráč HC Přerov. Následně přešel do týmů mistrů Baník Karviná, kde debutoval v první české lize. Zde pětkrát zvítězil a v letech 2001 a 2002 získal Český pohár. V roce 2006 hrál jednu sezónu v druhé německé házenkářské lize za tým Ahlener SG a následující rok začal hrát za Auf Göppingen.

Jako hráč za Auf Göppingen dvakrát vyhrál EHF Cup, a to v letech 2011 a 2012. V současné době hraje Pavel Horák za Füchsen Berlin, s nimiž letos získal DHB Cup. Pavel Horák se také zúčastnil mistrovství světa v roce 2007 a mistrovství Evropy v roce 2008, kdy hrál za Český národní tým.

„V mikině od Barrsy jsem se cítil skvěle. Mikina se perfektně hodí na sport i na odpočinek. Doufám, že Barrsa bude tímhle směrem kvality a originality působit dál. Barrse držím palce a Vám značku vřele doporučuju.“

Tomáš Gábor

freestyle tanečník

 

Je mi velkou ctí u nás přivítat TOMÁŠE GÁBORA: tohoto charismatického tanečníka, který byl u zrodu Duckbeatu. S Duckbeatem získal několik titulů Mistra ČR v hip hop formacích, ale sklízel úspěch i v zahraničí.

Tom je vítěz a několikanásobný finalista DFA, několikanásobný vítěz battle 4 dancers, battle Karlovy Lázně, Joyride, Let it flow, finalista Juste Deboute Prague, několikanásobný finalista Beat street battlu, je členem Rhythm of soul a zakladatel Last Minute crew. Vynikající freestyle tanečník a taneční osobnost.

Tomáš Gábor