- Sleva!

Lehká dámská mikina Barrsa Dost - stylový model na zip s kapucí s novým původním střihem. Této rozepínací mikině v černém provedení nechybí tradiční originální potisk Barrsa (puntíky), který ke značce neodmyslitelně patří. Můžete se těšit na atypické kapsy, které dodají nevšední vzhled. V mikině můžeš vyrazit jak do města, do školy, tak do přírody. Vsaďte na kvalitní české oblečení.
Podívejte se také na velice oblíbené dámské tepláky, které se vám budou určitě hodit.
Dámská mikina Barrsa Dots je lehká mikina na zip, s kapucí a dělenými kapsami. Mikina má pružné manžety na rukávech i na spodním lemu.
Materiál
Barva
Další
XS | S | M | L | XL | XXL | xxxl | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Š | 43 | 45 | 49 | 51 | 53 | 55 | 57 |
D | 58 | 63 | 63 | 63 | 68 | 73 | 73 |
* jiná velikost na požádání, velikost S děláme z pravidla 56 cm.V případě kratší varianty napište do poznámek.
* jiná velikost na požádání
Moderní dámská mikina Barrsa Multi White má kapuci s kontrastní podšívkou, elastické manžety rukávů a obléká se přes hlavu (hoodie). Vyrobeno z kvalitních českých materiálů, které se nesráží, nežmolkují. Příjemnou kombinace pestrých barev a bílé ocení všechny aktivní ženy či dívky . Můžete jednoduše zkombinovat také se sportovními tepláky z naší nabídky.
Originální dámská mikina Barrsa Anchor - stylový model na zip s kapucí se stojáčkem. Lehounká mikina s námořnickým potiskem (kotvy) má tmavě modrou barvu, je celorozepínací a má kapsy. Vyniknete v ní ve škole, v práci, na horách i při procházce měsstem. Zkombinovat můžete třeba s tepláky z naší nabídky a vytvoříte si tak úžasnou soupravu. Vyrobeno českými ručičkami s láskou na Moravě!