facebook

O nás

 

Značka Barrsa byla založena v roce 2007. Za touto značkou najdete kreativního návrháře a výrobce dámských/pánských luxusních mikin a tepláků pro volný čas a sport. Barrsa není jen prázdnou značkou na kusu oblečení. Vyjadřuje jedinečnost, kvalitu a originalitu každého oděvu, stejně jako jeho nositele!


Barrsa je mladá originální značka a není určena pro šedý dav. V době rostoucí konkurence sází značka především na moderní a nadčasové střihy, kvalitní materiály a nevšední design. Nabízený sortiment je prodáván v limitovaných edicích. Pouze výjimečně v modelovém sériovém provedení.


Barrsa je především módou pro mladé lidi, proto jsou střihy a materiály oděvů ideální pro moderní sporty a tanec. Barrsa podporuje ty, jenž se nebojí vystupovat z davu a jít si za svým snem. Barrsa pravidelně sponzoruje taneční skupiny, in-line bruslaře, sportovní kluby, ale i další.


Cílem návrháře Ondřeje je vynaložit veškeré své úsilí pro dosažení maximální spokojenosti zákazníka se zbožím, nákupem a s tím i dalším návratem do tohoto e-shopu.


Dnešek a budoucnost patři právě Tobě, každému z nás. Proto naši značku vystihni a buď i Ty svůj, jedinečný a originální, právě tak jako je Barrsa!


Recenze

Markéta Novotná: Já mám černou už více jak rok, a pořád jak nová. Peru v přípravku na černé a barva drží a žmolky žádné, nebojte se a jděte do ní, jsou opravdu kvalitní a lidi hodně chválí a vyzvídají, kde jsem ji koupila ;-)


Hannčí Kupilíková: Mám přesně tuhle, už je praná a žmolky se nedělají. Je moje nejoblíbenější =o)


Linda Dedeciusová: Button - nejlepší mikina všech dob... Mám bílou, nosím často a pořád je jako nová.Sphere